2. DÖNEM 2.MİDTERM'E DEVAMSIZLIK NEDENİYLE GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİLER

DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 15 OCAK 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN II.MIDTERM SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
1 17111410015 KEZBAN KÜBRA DEMİRÖZ 197 A-2
2 17111310031 BURAK GÜLŞEN 110 A -4
3 160901032 TURGUT AKYÜZ 168 A-4
4 17244510030 EMİN FURKAN SÜNBÜL 183 A-5
5 160103027 SİMAY ULUCAN 171 A-6
6 160301033 DİLARA TOĞAL 197 A-7
7 160314021 NAİLE NUR YILMAZ 199 A-7
8 160103026 DOĞUKAN ALPASLAN 48 A-8
9 160304038 MERT CAN KABADAYI 132 A-8
10 160205021 SENANUR DÜNDAR 134 A-8
11 17111510007 FAHRETTİN ÖZTÜRK 123 B -1
12 17244410033 BERKİN ARDA DEVELİ 120 B -3
13 17257910007 İREM İNAN 109 B -4
14 17233310032 YAVUZ TEMİZER 197 B -4
15 17244710026 DORUK KORUYUCU 114 B -5
16 17118610013 MELİH BURAK BİLGİN 50 B -6
17 17111510016 HASAN EFE ÇAKAR 58 B -7
18 17257710001 ELİF NUR BÖREKCİ 94 B -9
19 17111510024 SÜLEYMAN KÖKSAL 56 B -10
20 17202010005 NİHAT OĞUZ LEBLEBİCİ 95 B -10
21 17111510014 HÜSNÜ CANER POLATER 116 B -10
22 17304911010 HIBA ABDULBASIT DAWOOD DAWOOD 130 B-11
23 17257710010 MİRAY BEZCİER 111 B-11
24 17257910025 ÖYKÜ EYLEM FENDAL 145 B-11
25 17202010012 NİSANUR BİLGİÇ 177 B-12
26 160902029 BURAK KARABULUT 195 B-13
27 160108009 EMRE CAN CEBECİ 198 B-13
28 160304167 ETEM ÇAKIR(DGS) 43 B-13
29 160101021 FATİH KÖKSAL 111 B-13
30 160903026 FURKAN EKE 86 B-13
31 160105039 HAMDİ KONURALP URHAL 202 B-13
32 160312034 SERCAN KAAN KUNDAKÇIOĞLU(DGS) 65 B-13
         
DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 15 OCAK 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN II.MIDTERM SINAVINA
 GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
33 17111410007 OĞUZHAN KARAKAŞ 144 B-14
34 160108050 AHMET İLGİN 147 B-14
35 160304056 ALİ ARCA GEZER 199 B-14
36 160311077 KUBİLAY BERK ÖZENÇ 199 B-14
37 160106025 İBRAHİM HALİL KULAK (DGS) 65 B-14
38 17111410032 ALPARSLAN YAVUZ(dg) 93 C-1
39 17111410011 KUTAY GÜRSES 167 C-1
40 160903018 DEVRİM ÇAĞIROĞLU(R2) 190 C-3
41 17244410037 MEHMET DEMİREL 137 C-9
42 17118610012 ERSEN GÜRKOL 138 C-9
43 17243810031 SAFA KOŞAL 55 C-9
44 160205038 ZEYNEP BEYZA GÜL 134 C-12
45 17244610010 BURAK DURSUN 43 C-16
46 17232710007 YUNUS DEMİR 74 C-16
47 17232710029 HAKAN ÜST 44 C-18
48 17243710036 SÜLEYMAN CAN UNCU 165 C-19
49 17118610030 FURKAN YETGİN 146 D-1
50 17233310013 BİLGE KAAN DEMİREL 196 D-1
51 17232710009 DORU EGEMEN COŞKUN 133 D-1
52 17232710006 YAĞMUR GERDAN 190 D-2
53 17232710011 İSMAİL YAVUZ 173 D-2
54 17233310015 SAMET KAYAALP 190 D-2
55 160105022 UMUR ANDAÇ TURHAN 194 D-2
56 17244110006 İSMET BERKAY ALTUNDAŞ 190 D-2
57 17232710019 MEHMET KARA 190 D-2
58 17243810039 GÜRAY ERDİNÇ GÜNER 190 D-2
59 17118610015 BATUHAN AYHAN 196 D-2
60 17111410028 ALPER ÇELİK (dg) 190 D-3
61 17201710038 KAZIM TERZİ(dg) 190 D-3
62 17232710044 SİBEL AKCAN(dg) 190 D-3
63 17233410040 ABDULLAH GÖÇER(dg) 193 D-4
64 17244510034 BURAK ÜNLÜOĞLU(dg) 193 D-4
65 17244110108 İLYAS YILMAZ(dg) 193 D-4
         
         
DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 15 OCAK 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN II.MIDTERM SINAVINA
 GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
66 17243710070 YUSUF SEMİH ÖZER(dg) 193 D-4
67 17243810049 ABDULLAH BİLGİN(dg) 190 D-5
68 17244110094 MUZAFFER GEÇKEN(dg) 67 D-5
69 17244410051 EMRE ŞAHAN(dg) 190 D-5
70 17244110099 FATMA ZEHRA KASACI(dg) 168 D-5
71 17244310063 SELAHATTİN ANIL ALKAN(dg) 190 D-5
72 17243710019 BARAN DEMİRBAY 106 PRO-1
73 17244710020 METE HAN İBİŞ 101 PRO-1
74 160901009 AHMET HAYDAR GÜNAR 118 PRO-2
75 160305021 ZEYNEP NAZ KAHYA 121 PRO-2
76 160201017 ELİF KAHRAMAN 122 PRO-2
77 160901014 FATİH KIRIM 39 PRO-2
78 160205060 HÜSEYİN ÇELİKBACAK 112 PRO-4
79 160311034 MEHMET ÖMER YÖRÜKOĞLU 175 PRO-4
80 160308002 EMİNE TÜRK 38 PRO-5
81 160205043 SEHER İLCİ 43 PRO-5
82 160310021 EKİN SİMGE ŞEN 40 PRO-6